Název profese Skladoví dělníci
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051246

NÁPLŇ PRÁCE: Fyzický příjem zboží a jeho zaskladnění pomocí manipulačního vozíku, vychystávání zboží dle dodacích listů, a to pomocí manipulačního vozíku příp. manuálně, značení obalových jednotek dle požadavků zákazníků, dodržování zásad FI-FO, dohled na nakládku dopravních prostředků, úklid pracoviště.
POŽADUJEME: Základní vzdělání, vyučení výhodou, řidičské oprávnění na ručně vedený vozík třída I, druh D (výhodou VZV tř. II, druh W1), řidičské oprávnění sk. T - výhodou.
NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
PRVNÍ KONTAKT: zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy uveďte "SKLADOVÝ DĚLNÍK", případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228.