Název profese *Kombinovaná pozice Všeobecná sestra úvazek 0,7/pracovník(ice) v sociálních službách úvazek 0,3
Místo výkonu práce Sviny
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Centrum Kociánka
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67024511

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona č. 24/2004 Sb.
- osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC
- pozitivní vztah k práci s handicapovanými osobami
- praxe vítána

Popis pracovní pozice:
- zajištění ošetřovatelské péče bez odborného dohledu a bez indikace v souladu s diagnózou stanovenou lékařem v rozsahu své odborné způsobilosti
- na základě indikace lékaře se podílí na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče
- příprava uživatelů k diagnostickým a léčebným postupům na základě indikace lékaře (provádí je nebo při nich asistuje)
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností, dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů, napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

- zázemí stabilní organizace
- nástup možný ihned
- možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb - podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

První kontakt e-mailem;