Název profese Konzultant Informačního systému, specialista pro sítě, programátor
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel A.R.Technik spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 1286259

Náplň práce:
Analýza výrobních a skladových procesů u zákazníka
Návrh řešení IS výroby, skladů a expedice pro zákazníka
Nastavení, implementace, konzultace a školení IS pro výrobu, sklady a odbyt u zákazníka
Poimplementační podpora uživatelů
Programování zakázkových úprav IS (SQL)
Návrh a nastavení sítě pro IS a průmyslové sítě u zákazníka
Servis a údržba sítí, servis a údržba IS u zákazníka
Požadavky:
Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost
Základní znalost programování a databází
Přehled v oblasti ERP
Znalost IS Karat výhodou
ŘP sk. B, ochota cestovat i do zahraničí
Znalost anglického jazyka min. úrovně A2
Ochota se trvale vzdělávat (programování, jazyková znalost, sítě apod.)
Nabízíme: Nástupní mzda od 30 000,- Kč
Kvartální prémie, roční odměny, mimořádné prémie a bonusy
Mobilní telefon, notebook, služební auto
Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Žleby 625,763 02 Zlín, Nám. T.G. Masaryka 588, Zlín
Příspěvky na jazykové vzdělávání dle vlastního výběru
Příspěvky na sportovní a kulturní akce
Příspěvky na stravování, občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění