Název profese Montéři elektro NN
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel A.R.Technik spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 1286783

NÁPLŇ PRÁCE: provádění montáží a realizace elektro zapojení v rámci silno i slaboproudých zařízení - MaR ve výrobních prostorách, jednoúčelové stroje, výrobní linky v ČR i zahraničí.
POŽADAVKY: SOU vzdělání, platná vyhláška 50/1978 Sb. §6,§7 podmínkou, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru vítána, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dobrá fyzická kondice, ochota jezdit na služební cesty do zahraniční, znalost AJ a RJ vítána
Výhody: zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod., flexibilní začátek / konec pracovní doby, odpovídající mzdové ohodnocení, kvartální prémie, roční odměny, osobní odměny dle pracovní výkonnosti, příjemné pracovní prostředí , zaměstnanecké benefity, zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, vyškolení zkušeným pracovníkem, možnost profesního růstu, profesní i jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, příspěvek na PP nebo ŽKP, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo, interní a externí systém profesního vzdělávání
nástup možný ihned