Název profese Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Místo výkonu práce Slušovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Wicke CZ, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67022539

Požadujeme:
• SŠ technického zaměření
• znalost práce s měřícími přístroji
• orientaci a čtení ve výkresové dokumentaci výrobku
• organizační a komunikační schopnosti
• disponovat vlastnostmi jako je preciznost, pečlivost
• umět se samostatně rozhodovat
• ochotu pracovat v 2směnném provozu

Náplň práce:
* kontrola kvality výrobků a komponentů - vstupní, mezioperační, výstupní
* práce s měřidly a měřícími přístroji
* práce s technickou dokumentací k výrobku
* vypracování měrových protokolů a protokolů o neshodách
* spolupráce na rozvoji systému řízení kvality
* řešení reklamací a analýz vad
* spolupráce s kolegy z výrobního a obchodního oddělení a řešení problému

Nabízíme
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• 25 dnů dovolené
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
• pravidelná obměna pracovních montérek
• věrnostní odměny za odpracované roky
• dotované teplé nápoje z automatů
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní:
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčito

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!