Název profese Technický ředitel/ka
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel EGO Zlín, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67031703

Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství nebo zpracování plastů,
technické myšlení,
organizační schopnosti, vyjadřovací schopnosti,
znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1,
zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky,
znalost práce v Microsoft office (min. word, excel, powerpoint),
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce:
Vedení technického úseku,
realizace výzkumných a vývojových projektů a činností,
spolupráce a zodpovědnost za výrobu prototypů,
spolupráce a zodpovědnost za zpracování technické dokumentace,
spolupráce na zpracování nabídek obchodních agend,
spolupráce a zodpovědnost za přípravu podkladů pro certifikaci a testování nových výrobků,
zpracování podkladů pro patenty, průmyslové vzory, užitné vzory.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Nástup možný ihned.