Název profese Obsluha výrobních linek a zařízení
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Zlín Precision s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 19
Reference 66942474

Náplň práce: provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek a zařízení, zejména montáž, vkládání a vyjímání dílů či komponent, vizuální kontrolu, balení, identifikaci a evidenci

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost.

Zaměstnanecké výhody: 20 dnů dovolené + 3 dny zvláštního volna, stravenkový paušál, benefity na volnočasové aktivity, podpora vzdělávání, penzijní připojištění po dvou odpracovaných letech.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Zlín
Advantage Consulting, s.r.o.
Zlín
Zlín
Manuvia a.s. organizační složka
Zlín
Zlín

Kontaktní údaje

Mzda

od 19500

Volné pracovní místo Obsluha výrobních linek a zařízení je vystaveno v regionu Zlín .