Název profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Ostrata
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Elkoplast Slušovice s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66956829

Náplň práce: výroba plastových nádob ručním laminováním nebo rotačním odléváním.
Pracovní doba od 6:00 - 14:30 hodin.
Vzdělání v oboru výhodou, přechozí zkušenosti z plastikářské výroby (zejména laminování, rotační odlévání) výhodou, nutná zodpovědnosti, samostatnost a manuální zručnost. Velmi důležitý je výborný zdravotní stav bez alergií na chemické látky. Možná kombinace časové a úkolové mzdy.
Někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech.
Poznámka k místu výkonu práce: 2 výrobní areály společnosti v Ostratě zahrnují více objektů, kdy ne všechny objekty mají číslo popisné/evidenční. Zaměstnanec bude plnit úkoly v Ostratě ve více objektech.
Zájemci se nejprve hlásí panu Janíčkovi.

Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na stravování, firemní oblečení, sleva na firemní výrobky, možnost dalšího vzdělávání.