Název profese Montážní dělníci plastikářské výroby
Místo výkonu práce Ostrata
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Elkoplast Slušovice s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66986407

Náplň práce: montáž/kompletace plastových nádob s kovovými díly. Pracovní doba od 06.00 - 14:30 hod. Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenosti z obdobné plastikářské výroby výhodou, nutná zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Možnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech.
Poznámka k místu výkonu práce - 2 výrobní areály společnosti v Ostratě zahrnují více objektů, kdy ne všechny objekty mají číslo popisné/evidenční. Zaměstnanec bude plnit úkoly v Ostratě ve více objektech zaměstnavatele. Zájemci se nejprve hlásí panu Janíčkovi.

Zaměstnanecké výhody: Prémie, příspěvek na stravování, dopravu, firemní oblečení, sleva na firemní výrobky, možnost dalšího vzdělávání