Název profese Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů
Místo výkonu práce Slušovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel M.C.F. cz, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67002536

Hledáme SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO A KOMUNIKATIVNÍHO kolegu/kolegyni na pozici PRODEJCE motorkářských doplňků a náhradních dílů na prodejně Motoshop MCF ve Slušovicích

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně
Vystavování prodejních dokladů
Kontrola cen a doplňování zboží na prodejně
Práce na PC
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00

Základní požadavky:
Příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem
Aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi
Ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou, ale není nutná
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

POZN: Zájemci se hlásí osobně, tel. nebo e-mailem.