Název profese Všeobecná sestra
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 5.5.2024

Zaměstnavatel Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031919

Pracovní doba - v souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle), 12 hodin/směna.
Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle započitatelné praxe na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.).

Náplň práce:
- Poskytování komplexní ošetřovatelské péče, např. aplikace léků, péče o chronické rány apod.
- Vedení zdravotnické dokumentace.
- Vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny.

Požadavky:
- Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce/plný pracovní úvazek.
- Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30-16:30.