Název profese Všeobecná sestra
Místo výkonu práce Otrokovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NADĚJE
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037958

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.

Nabízíme práci v prostředí organizace s pevným a stabilním zázemím, která v Otrokovicích funguje již 30 let.
strukturovaný životopis na adresu: andrea.vojtaskova@nadeje.cz, (tel.: 773 751 767)
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování