Název profese Pracovníci v sociálních službách v domově pro osoby se zdravotním postižením
Místo výkonu práce Otrokovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NADĚJE
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043832

Vzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením výhodou; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost;

Náplň práce: Podpora klienta při zvládání péče o vlastní osobu, podpora soběstačnosti klienta, podpora v orientaci v čase, místě, podpora při vytváření sociálních a společenských kontaktů klienta, vedení sociální dokumentace;

Váš strukturovaný životopis, na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV, motivační dopis, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: domov pro osoby se ZP pracovník v sociálních službách

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pololetní a roční odměny