Název profese Sociální pracovník/pracovnice - Charitní pečovatelská služba
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Městská charita České Budějovice
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67032841

datum nástupu: dohodou
Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- Koordinace poskytování sociální služby (plánování služeb), komunikace s uživateli a jejich rodinnými příslušníky
- Provádění sociálního šetření u zájemců/klientů služby
- Vedení příslušné dokumentace související s poskytováním služby
- Odpovědnost za vytváření individuálních plánů a zavádění Standardů kvality do služby
- Zajišťování sociálního poradenství
- Odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality sociálních služeb
- Přímá práce s uživateli pečovatelské služby
Požadujeme:
- Podmínkou je dosažení povinného vzdělání: VOŠ/VŠ zaměření na sociální práci, sociální pedagogika, sociálně právní činnost atd., který ukládá zákon č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách
- Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- Dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- Schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
- Schopnost týmové spolupráce
- Praxe v sociálních službách a zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
- Práce s PC (Word, Excel, internet a elektronická pošta)
Nabízíme: Smysluplnou práci na HPP, plný úvazek 40 hodin/týden; Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; Pružnou pracovní dobu; Nástupní mzdu od 30.800 Kč, osobní ohodnocení po zapracování, možnost dalších odměn; 2 dny sick days; 25 dní dovolené; Zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí; Možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: České Budějovice
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 478. Bližší informace o pozici sdělí vedoucí služby Ing. Ivana Fenclová, tel. 731 604 510.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.