Název profese Pracovník/ice v sociálních službách- osobní asistent/ka
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Městská charita České Budějovice
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037568

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí; péče o seniory i zdravotně znevýhodněné (pohyblivé, málo pohyblivé, imobilní) v ČB a okolí; pomoc při oblékání, svlékání, při přípravě jídla, při osobní hygieně, procházky, doprovody, různá aktivizace uživatele.
Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby České Budějovice a okolí.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: základní vzdělání, výhodou je rekvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách (lze dodělat v průběhu zaměstnání); řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - podmínkou); částečnou orientaci v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení; flexibilitu, komunikativnost, trpělivost, empatii, zodpovědnost, spolehlivost; fyzickou i psychickou zdatnost; schopnost práce v týmu; samostatnost; zdravotní průkaz a trestní bezúhonnost.
Nabízíme: smysluplnou práci na 0,5 úvazku (20 hodin/týden); smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní dobu (pondělí až pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu); 25 dní dovolené; 2 dny sick days; služební telefon; práci v dobrém kolektivu; nástupní mzdu 12 100 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; podporu osobnostního růstu a dalšího vzdělávání.
Nástup: dle dohody.
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 478. Nebo kontaktujte vedoucí služby Mgr. Nikolu Kortánovou na e-mail: nikola.kortanova@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 411.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.