Název profese Asistent / asistentka ochrany a podpory veřejného zdraví
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 10.6.2022

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 15.6.2022
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66833582

Náplň práce: měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže), vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů, poradenská a konzultační činnost
Požadujeme: SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC, základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Nabízíme: Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick day, stravenková karta s příspěvkem na stravu

Přejít na kontaktní údaje ▼