Název profese Pracovník / pracovnice odborného zacházení ve vězeňství - psycholog / psycholožka
Místo výkonu práce Valdice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67009640

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie (jednooborové), zdravotní a osobnostní způsobilost, bezúhonnost, znalost práce na PC, praxe v oboru vítána.
Platové podmínky: 12. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: Poskytování krizové intervence a zajišťování psychoterapeutických služeb, včetně edukativního, psychologického a speciálního poradenství vězněným osobám a zaměstnancům. Provádění psychologické diagnostiky a psychologického poradenství u vězněných osob.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, sportovní akce), bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Pozice je vhodná i pro absolventy.