Název profese Dozor nad pracovní činností odsouzených
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044228

Náplň práce:
- odpolední a noční směny při zajišťování dozoru nad pracujícími odsouzenými
- převzetí odsouzených a cesta na pracoviště
- dozor na pracovišti (zejména pohyb odsouzených, dodržování pravidel chování, plnění pracovních úkolů, bezpečnost práce, využívání pracovní doby, čerpání přestávek)
- evidence kontrol, telefonická komunikace s věznicí
- doprovod odsouzených z pracoviště do věznice
- denní, odpolední a noční směny (dle vykonávané práce)
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- odpovědnost, pečlivost, svědomitost
- zdravotní způsobilost pro výkon nočních směn
Nabízíme:
- plat od 23 630 - 33 020 Kč v závislosti na započitatelné praxi
- 200 hodin dovolené v kalendářním roce
- 40 hodin dodatkové dovolené v kalendářním roce
- 5 dnů indispozičního volna (tzv. sick days)
- příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).