Název profese Strážný/strážná vězeňské stráže s náborovým příspěvkem
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 26.1.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 8
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66953336

Náplň a druh práce:
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.
Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme
· minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
· občan České republiky starší 18 let
· osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost k výkonu služby
· bezúhonnost dle § 14 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Nabízíme:
- Služební příjem od 31.970,- až cca 40.380,- (s ohledem na praxi a zařazení ve služebním poměru)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75 000 Kč.
- Možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, závodní stravování.
- Dovolená v délce 6 týdnů v kalendářním roce.
- Po 15 odsloužených letech nárok na každoroční 14 denní ozdravný pobyt a výsluhový příspěvek v případě skončení služebního poměru.

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu zajem@vez.olc.justice.cz. Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.