Zpět
Název profese pomocný dělník s VZV
Místo výkonu práce Jindřichův Hradec
Přidáno 3.2.2018
Zaměstnavatel NSE Solutions, s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.3.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Hledáme vhodné uchazeče na pozici pomocný dělník s VZV - místo výkonu práce Střížovice. Požadujeme zkušenost s řízením VZV, platný řidičský průkaz VZV, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost. Náplň práce manipulace s materiálem. Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, svoz z Jindřichova Hradce zdarma, 13. plat po dosažených stanovených kritérií, výkonnostní prémie, příspěvek na stravné.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na email s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 777 432 700.

Kontaktní údaje

Jméno Šárka Hrabáková
Email s.hrabakova@nsesolutions.cz
Telefon +420 777 432 700

Mzda

od 18000 do 20000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

s.hrabakova@nsesolutions.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti NSE Solutions, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NSE Solutions, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo pomocný dělník s VZV je vystaveno v regionu Jindřichův Hradec.