Název profese Všeobecný praktický lékař
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67010413

Kontakt: Matouš Jan Mgr., tel.: 724 023 055, e-mail: personalni@zzmv.cz
Náplň práce:
• Poskytování zdravotních služeb příslušníkům a zaměstnancům bezpečnostních sborů, ostatním zaměstnancům MV a důchodcům.
• Poskytování pracovně lékařských služeb a vydávání posudků podle zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.
• Posuzování zdravotní způsobilosti uchazečů o přijetí do služebního poměru a zdravotní způsobilosti příslušníků bezpečnostních sborů v rozsahu vyhlášky č. 226/2019 Sb., o zdravotní způsobilosti.
• Výkon dalších odborných činností nesledující léčebný účel pro potřeby bezpečnostních sborů.
Platové zařazení: ve 14. platové třídě podle nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn založených na vlastním výkonu).
Kvalifikační požadavky:
• VŠ lékařská fakulta
• specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb.- všeobecné praktické lékařství
Další předpoklady:
• praxe v oboru
• samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti - uživatelská znalost práce s PC
• trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
• zdravotní způsobilost
Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: úvazek 1,0
Nástupní termín: dohodou
Nabízíme
• pracovní prostředí v Karlových Varech s jistotou stabilního zaměstnání
• zajímavé platové ohodnocení
• žádné noční služby, žádné nucené přesčasy - pracovní doba 7:00 - 15:45 hodin
• pro začínající lékaře možnost získání atestace v oboru všeobecné praktické lékařství
• 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• možnost dalšího vzdělávání
• možnost využití zaměstnaneckého programu od Vodafone