Název profese Všeobecná sestra
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67012666

Náplň práce:
o poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu
Kvalifikační požadavky:
o vyšší odborné vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání, v případě dlouholeté praxe - střední vzdělání s maturitou
o odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
Další předpoklady:
o samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
o uživatelská znalost práce s PC
o trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
Platové zařazení: v 10. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn založených na vlastním výkonu).
Místo výkonu práce: Plzeň
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: 40 hodin/týden, možnost zkráceného úvazku
Nástupní termín: dle dohody
Požadované doklady:
o strukturovaný profesní životopis
o kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (úřední ověření není nutné)
Nabízíme:
o pracovní prostředí v Plzni s jistotou stabilního zaměstnání
o zajímavé platové ohodnocení
o 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
o příspěvek na penzijní připojištění
o příspěvek na stravování