Název profese Všeobecný praktický lékař
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67012667

Náplň práce:
o Poskytování zdravotních služeb příslušníkům a zaměstnancům bezpečnostních sborů, ostatním zaměstnancům MV a důchodcům.
o Poskytování pracovně lékařských služeb a vydávání posudků podle zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.
o Posuzování zdravotní způsobilosti uchazečů o přijetí do služebního poměru a zdravotní způsobilosti příslušníků bezpečnostních sborů v rozsahu vyhlášky č. 226/2019 Sb., o zdravotní způsobilosti.
o Výkon dalších odborných činností nesledující léčebný účel pro potřeby bezpečnostních sborů.
Platové zařazení: ve 14. platové třídě podle nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn založených na vlastním výkonu).
Kvalifikační požadavky:
o VŠ lékařská fakulta
o specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb.- všeobecné praktické lékařství
Další předpoklady:
o praxe v oboru
o samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti - uživatelská znalost práce s PC
o trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
o zdravotní způsobilost
Místo výkonu práce: Plzeň
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: úvazek 1,0 (možnost zkráceného úvazku)
Nástupní termín: dohodou
Nabízíme
o pracovní prostředí v Plzni s jistotou stabilního zaměstnání
o zajímavé platové ohodnocení
o žádné noční služby, žádné nucené přesčasy - pracovní doba 7:00 - 15:45 hodin
o pro začínající lékaře možnost získání atestace v oboru všeobecné praktické lékařství
o 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
o příspěvek na penzijní připojištění
o příspěvek na stravování
o možnost dalšího vzdělávání
o možnost využití zaměstnaneckého programu od Vodafone