Název profese Šička, švadlena
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 66679868

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: šití látek, potahů, vlajek na průmyslových šicích strojích, přípravy látek-střihy
- Požadavky: obsluha a ovládání průmyslového šicího stroje podmínkou, zájem o práci, spolehlivost při plnění pracovních úkolů, zodpovědnost
- Nabízíme: práci na HPP v příjemném prostředí, pracovní dobu 7-15:30, možnost zkráceného úvazku, nebo úpravu pracovní doby, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.