Název profese Manipulační dělník/ce v plastikářské výrobě
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66941393

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: ve výrobě lehkých plastových komponent pro automobilový průmysl dostanete na starosti obsluhu vstřikolisu, následně proběhne vizuální kontrola dílců, může proběhnout i vypsání záznamu, případně finální sestavení a montáže jednotlivých dílců
- místa jsou vhodná i pro absolventy, požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, výbornou pracovní morálku, práce náročná na zrak
- nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, na případnou práci přes víkend je možnost zajistit firemní dopravu
- HM + odměna až 3000,-Kč/měsíc, prémie navíc za odpracovaný celý měsíc bez absencí, příspěvky na stravu v kantýně a stravenky za noční + víkendové směny, dovolená navíc
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8-15.30 hod. (pan Večerka, tel: 777 776 355), tel: nebo emailem: zdenek@kmkonsult.cz.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.