Název profese Zámečník - CO2
Místo výkonu práce Kyselovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 66953539

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci celé Moravy
- Pracovní náplň: realizace oprav, servisu a montáží dojících zařízení a stájových technologií
- Požadavky: vyučení v oboru výhodou (možnost i vyučení v oboru opravář zemědělských strojů), praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou
- Výhodou: svářečský průkaz CO2 a svařování plamenem (firma je schopna dořešit)
- Benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně