Název profese Provozní elektrikář/ka/, elektroúdržbář/ka
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MAGNETON a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66768524

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: elektroúdržba výrobních linek, strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek výrobních linek a strojů, vyhledávání a diagnostikování elektrických závad, opravy poškozených elektrických částí strojů a výrobních linek
- Požadavky: vyučení / SŠ elektro, § 6 vyhl. 50/1978 Sb., samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zkušenosti s opravami a údržbou strojů ve výrobní společnosti, základní znalost měřící a regulační techniky, ochota držení pracovní pohotovosti
- Společnost nabízí: HM + bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.: 573 592 578, 773 795 443), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.