Název profese Projektmanažer (m/ž)
Přidáno 25.1.2024

Zaměstnavatel ŠKODA AUTO a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66973690

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav, 293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
osobně:
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce
- Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínův rámci projektů vozů
- Informuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
- Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
- Navrhuje koncepce projektů v rámci projektů vozů
- Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
- Dohlíží na vývojové aktivity k dosažení milníků v rámci své působnosti
- Stanovuje termínové plány pro projekty v rámci projektů vozů
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje šance a rizika vztažená k projektu v rámci projektů vozů
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány