Název profese Stavební dělník/ice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66867828

STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE

Požadavky: min. vzdělání SOU v oboru stavebnictví, praxe v oboru stavebnictví, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost. Výhodou řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: zdění nosných stěn, volně stojících nosných pilířů a příček, včetně osazování a zazdívání zárubní, nahazování, štukování a omítání ploch, obkladačské práce.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)