Název profese Řidič/ka nákladního automobilu do 12T s hydraulickou rukou
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67027361

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU DO 12T S HYDRAULICKOU RUKOU

Požadavky: řidičský průkaz sk. C + E, profesní způsobilost a trestní bezúhonnost, praxe s řízením vozidla do 12ti tun včetně obsluhy hydraulické ruky.
Náplň práce: řízení nákladního automobilu s hydraulickou rukou (včetně každodenní manipulace s hydraulickou rukou), převoz lešenářských dílců, kontrola průběhu nakládky a vykládky, pravidelná údržba celé soupravy, včasné odevzdání dokumentů souvisejících s nákladem a samotným výkonem řidiče.

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).