Název profese PHP programátor (M+Ž)
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66978374

PHP PROGRAMÁTOR (M+Ž)

Požadavky:
- znalost anglického jazyka, objektového programování, principu relačních databází. Pečlivost, ochota učit se novým věcem, trpělivost na zevrubné testování, schopnost samostatné práce, psaní čistého kódu, mlčenlivost.
Náplň práce:
- vývoj nových komponent IS/CRM s využití existující platformy; analýza zadání, konzultace UX, návrhy implementace, finalizace řešení, samostatné programování, testování, kooperace při integraci do systému a při nasazení.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).