Název profese Pracovník, pracovnice v přímé péči
Místo výkonu práce Háj ve Slezsku
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67005661

*KO: Ing. Mgr. Martina Šilhárová, tel.: 730 57 11 58. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na email: reditel@dsludmila.cz

Kvalifikační požadavky: maturita, VŠ, vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. Absolvování akreditovaného kurzu pracovník v sociálních službách - možno doplnit po nástupu. Praxe vítána.
Další požadavky: komunikační dovednosti, znalost práce na PC, znalost programu Cygnus, organizační schopnosti, slušnost, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: nepřetržitý provoz 37,5 hodin týdně nebo 40 hodin týdně denní provoz

Mzdové rozpětí 19 500 - 27 570 Kč, + zvláštní příplatek, příplatek za směnnost, osobní ohodnocení po zkušební době. Odměny dle kvality práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování – možnost obědů s příspěvkem FKSP, 5 týdnů dovolené.

Pracovní náplň: Zástup koordinátora péče a koordinace jedné budovy (cca 11 klientů), sledování potřeb uživatelů a vedení individuálních plánů a průběhu sociální služby, zajištění každodenní hygienické péče o uživatele, poskytování pomoci uživatelům při běžných denních úkonech péče o vlastní osobu, podpora jejich soběstačnosti a udržování optimálního psychického stavu uživatelů.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Opava
150 - 169 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Opava
23000 - 27000 Kč za měsíc

Mzda

od 19500 do 27570

Volné pracovní místo Pracovník, pracovnice v přímé péči je vystaveno v regionu Opava .