Název profese Pracovník úklidu
Místo výkonu práce Háj ve Slezsku
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67017802

*KO: Bc. Hansliková Nikol, tel.: 553 773 233/kl. 31 nebo 724 324 985. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email: socialni2@dsludmila.cz

Požadavky: slušnost, chuť pracovat, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: ranní směny, 40 hodin týdně, možnost i zkráceného úvazku

Mzdové rozpětí 18 900 - 22 110 Kč, dle délky započitatelné praxe + příplatek za směnnost, po zkušení době dle kvality práce osobní ohodnocení, odměnový systém dle výsledků práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost zvýhodněného stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

Pracovní náplň: úklid a údržba podlahových a skleněných ploch, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.

Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. NÁSTUP IHNED.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
25000 - 35000 Kč za měsíc
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
34500 - 48000 Kč za měsíc
Opava
21710 - 31820 Kč za měsíc
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Opava
150 - 169 Kč za hodinu

Mzda

od 18900 do 22110

Volné pracovní místo Pracovník úklidu je vystaveno v regionu Opava .