Název profese Pracovník, pracovnice přímé péče
Místo výkonu práce Háj ve Slezsku
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035867

*KO: Šablaturová Eva, tel: 553 773 237 nebo Košcová Simona, Ing., tel.: 553 773 219. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail: koordinator@dsludmila.cz nebo koscova@dsludmila.cz

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY: základní vzdělání nebo střední s výučním listem, absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v sociálních službách" - možno doplnit po nástupu - nejdéle do 18 měsíců od nástupu, praxe vítána.
Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník dle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem.

MZDOVÉ ROZPĚTÍ:tarifní plat od 19 090, - Kč - 27 570,- Kč + Zvláštní příplatek (§ 129 zákoníku práce a § 8 nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), příplatek za směnnost, osobní ohodnocení po zkušební době. Odměny dle kvality práce.

BENEFITY:příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč, nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost obědů s příspěvkem FKSP, 5 týdnů dovolené.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:sledování potřeb uživatelů a vedení individuálních plánování o průběhu
sociální služby, zajištění každodenní hygienické péče o uživatele, poskytování pomoci uživatelům při běžných denních úkonech péče o vlastní osobu, podpora jejich soběstačnosti a udržování optimálního psychického stavu uživatelů.

DALŠÍ POŽADAVKY:slušnost, respekt, empatie korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost,
bezúhonnost, zdravotní způsobilost