Název profese Svářeč/ka kovů
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 31.5.2018
Zaměstnavatel Flash Steel Power, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 1.7.2018 do 31.5.2019
Počet míst 5
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov
Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@flashsteel.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a s pozvánkou k pracovní zkoušce. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
- platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG
- praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
- výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
- spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
- provádění koutových nebo průvanových svárů do tloušťky materiálu až 100 mm
- svařování plechů a potrubí (vše uhlíková ocel)

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- zodpovědnou pracovní náplň
- vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Ffiremní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarify, multisport, firemní akce
- mzda: základ 130 - 160 Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000 - 35.000 Kč
- nástup IHNED

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarify, multisport, firemní akce

Kontaktní údaje

Jméno Tereza Lazarová
Email prace@flashsteel.cz
Telefon +420 702 154 287

Mzda

od 25000 do 35000 měsíčně

prace@flashsteel.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Flash Steel Power, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Flash Steel Power, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Svářeč/ka kovů je vystaveno v regionu Ostrava-město.