Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese svářeči
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 4.4.2017
Zaměstnavatel Flash Steel Power, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 5
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce:Martinovská č.p. 3168/48
723 00 Ostrava 23

Kontakt:tel.: 702154287 8.00 - 15.00, e-mail: prace@flashsteel.cz

Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@flashsteel.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
- Platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG
- Praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
- Výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
- Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
- Provádění koutových nebo průvanových svárů do tloušťky materiálu až 100 mm
- Svařování plechů a potrubí (vše uhlíková ocel)

Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Zodpovědnou pracovní náplň
- Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené
- Mzda: základ 130,- Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000,- Kč
- Nástup IHNED.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 20000 do 25000