Název profese Skladník / Skladnice
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035203

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: personalni@tssas.cz

Co budete dělat:
- příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
- ukládání, kontrola a skladování zboží
- vyskladnění a vychystání/expedice zboží
- obsluha motorového vozíku do 5 tun nosnosti
- přeprava materiálů v areálu společnosti
- práce ve skladu
- evidence skladového zboží
- vedení předepsané evidence a provádění inventur
- nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor
- běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- praxi v oboru alespoň 1 rok
- vyučení v oboru výhodou
- PLATNÝ průkaz obsluhy motorových vozíků do 5 tun - bez platného průkazu není možný nástup!
- ochota pracovat, zručnost, samostatnost, fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO-PÁ, ranní směny

Nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Mzda

od 28000 do 32000

Volné pracovní místo Skladník / Skladnice je vystaveno v regionu Ostrava-město .