Název profese Vedoucí skladu
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67036276

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: personalni@tssas.cz
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Praxi v oboru alespoň 1 rok. Vyučení v oboru výhodou. Ochota pracovat, zručnost, samostatnost, fyzická zdatnost. Dobrý zdravotní stav. Nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě.

Co budete dělat:
- Organizuje a řídí činnost oddělení hospodaření s nářadím.
- Zabezpečuje činnosti v péči o DrHM.
- Odpovídá za řádné hospodaření s nářadím, přípravky, měřidly a ochrannými pomůckami ve společnosti.
- Provádí kontrolu příjmu DrHM na sklad, je zodpovědný za správné a včasné zaúčtování veškerých dokladů souvisejících s činností oddělení.
- Zpracovává požadavky na nákup DrHM.
- Vede evidenci veškerého DrHM.
- Zabezpečuje opravy DrHm, sleduje a ověřuje účetní doklady za dodané a opravené nářadí, nástroje, měřidla a ostatní DrHM.
- Zajišťuje vedení evidence o příjmu, výdeji a stavu DrHm (včetně OOPP) na skladě, ve výdejnách a ostatních prostorách, kde se nachází evidovaný majetek společnosti.
- Ukládání, kontrola, skladování, příjem a výdej DrHM.
- Vyskladnění a vychystávání nářadí, OOPP a ostatního DrHM.
- Práce ve skladu.
- Vedení předepsané evidence a provádění inventur.
- Nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor.

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO-PÁ, ranní směny 6 - 14 hod

Mzda

od 30000 do 35000

Volné pracovní místo Vedoucí skladu je vystaveno v regionu Ostrava-město .