Název profese Servisní technik - Junior
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67044143

Životopis zašlete na personalni@tssas.cz

Co budete dělat:
- technické zajištění provozu PC sítě.
- všeobecná znalost problematiky HW, LAN.
- instalace a provádění drobných oprav hardwaru.
- zodpovídání dotazů uživatelů o problémech s provozem softwaru a hardwaru.
- dohled nad běžným provozem komunikačních a počítačových systémů.
- základní orientace MS Server, MS Windows.
- instalační činnost a vedení záznamů o denních transakcích datové komunikace, problémech a provedených opravách.
- vkládání dat a datových souborů do počítačových aplikací.
- základní znalosti s databázovými systémy SQL.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxe v oboru - výhodou.
- ochota pracovat.
- logické uvažování, pečlivost.

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- práci ve stabilní společnosti
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny PO-PÁ, 7:00 - 15:00 hod
- nástup ihned nebo po domluvě (po absolvování vstupní lékařské prohlídky)
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
- 5 týdnů dovolené

Mzda

od 22000 do 25000

Volné pracovní místo Servisní technik - Junior je vystaveno v regionu Ostrava-město .