Název profese Specialista mezinárodních zakázek
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 20.5.2024

Zaměstnavatel XEVOS Solutions s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67056199

1. kontakt E-MAILEM: hr@xevos.eu

Jsme technologická společnost a naším cílem je pomáhat organizacím a jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich podnikání.
Právě nyní hledáme kandidáta na speciální pozici, která bude primárně pomáhat organizacím v zahraničí. Jako specialista mezinárodních zakázek se budete aktivně podílet na zahraničních veřejných zakázkách.

Co Vás čeká:
- aktivní vyhledávání a vyhodnocování mezinárodních zakázek a tendrových příležitostí.
- příprava a prezentace nabídek a konceptů pro mezinárodní zakázky.
- vedení a odpovědnost za celý proces nabídky od začátku výběrového řízení až po uzavření smlouvy.
- navazování kontaktů a jednání s klíčovými partnery a klienty.
- proaktivní budování vztahů s klíčovými hráči na mezinárodní úrovni.

Co byste měli mít/umět:
- SŠ/VŠ vzdělání, výhodou obor mezinárodního obchodu.
- zkušenosti s mezinárodními zakázkami.
- znalost technologických řešení a ICT projektů je velkou výhodou.
- schopnost komunikovat anglicky na úrovni B2.
- platný řidičský průkaz skupiny B.

Co můžeme nabídnout:
- firemní výhody jako home office, firemní telefon vč. neomezeného tarifu i pro soukromé účely, - Multisport kartu či výuku angličtiny.
- provize, které nemají strop.
- flexibilní pracovní dobu.
- školení a certifikace pro osobní i profesní rozvoj.

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám expandovat na mezinárodní trhy!

Nástup IHNED

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Specialista mezinárodních zakázek je vystaveno v regionu Ostrava-město .