Název profese Plánovač/plánovačka skladových zásob
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 24.5.2024

Zaměstnavatel ASUS Czech Service s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67055804

43210 Úředníci ve skladech
ZamK.
první kontakt e-mailem

Náplň práce:
optimalizace skladových zásob ve spolupráci s ostatními odděleními a mateřskou organizací
- kontrola a plánování skladových zásob v rámci EMEA regionu (Evropa, Střední Východ, Afrika)
- optimalizace materiálových nákladů
- komunikace s oddělením oprav ohledně plánu oprav a vytvoření ideálního stavu skladových zásob
- zpracovávání reportů pro vedení a analýzy z dostupných dat pro vedení a centrálu

Požadavky:
- nezbytná výborná znalost anglického a českého jazyka
- nadstandartní znalost práce s MS Office, MS Excel
- analytické, logické myšlení, schopnost pracovat s čísly
- schopnost zpracovávat analýzy a plány na základě primárních, nezpracovaných dat
- schopnost samostatného řešení problémů
- orientaci na detail, spolehlivost
- flexibilita, samostatnost, iniciativnost

Zaměstnanecké výhody:
- možnost home office 2 dny v týdnu
- měsíční / roční bonus
- stravenky v hodnotě 210 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- dodatková dovolená
- sick days
- pružná pracovní doba
- permanentky na sportovní aktivity
- Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
- volnočasové akce, vánoční dárky, vitamínové balíčky
- sleva na nájemném v Heimstaden bytech

Mzda

od 27000 do 30000

Volné pracovní místo Plánovač/plánovačka skladových zásob je vystaveno v regionu Ostrava-město .