Název profese Administrativní a skladový pracovník / pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 23.5.2024

Zaměstnavatel Melon s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057436

1. kontakt e-mailem. Profesní životopis zašlete na: machna.andrea@melon.cz
Vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC; znalost ekonomického a účetního programu výhodou; praxe v oboru vítána; ŘP sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci; komunikativnost a aktivita; flexibilita, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je změněná pracovní schopnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (od 22 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný od 1.6.2024

Pracovní náplň:
- administrativní práce
- evidence skladového hospodářství
- kontrola a vedení skladového systému
- ostatní administrativní práce dle požadavku

Mzda

od 22000 do 31000

Volné pracovní místo Administrativní a skladový pracovník / pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.) je vystaveno v regionu Ostrava-město .