Název profese Specialista/specialistka nákupu
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel K a S, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035449

Náplň práce: obchodní činnost na straně nákupu, vyhledávání dodavatelů, vyjednávání nákupních podmínek, nákupní logistika, administrativa nákupu, objednávání zboží a služeb.
Požadujeme: obchodní nadání, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme: perspektivní práci v přátelském kolektivu ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Benefity: mobilní telefon, provize z prodeje, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat, možnost občasné práce z domova
Životopisy prosím zasilejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Specialista nákupu".