Název profese Junior Manažer Obchodních Vztahů
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel WGCZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67041312

KONTAKT : Robert William Seifert, tel.: 222 220 348, e-mail: lucie.h@webgroup-limited.com

Náplň práce:

- udržování znalostí o produktech a službách společnosti
- budování a udržování pevných vztahů s potenciálními i stávajícími klienty
- udržování dobré znalosti obsahu, historie a charakteru partnerů
- identifikace potřeb a požadavků partnerů, navrhování vhodných řešení
- poskytování komplexní konzultace partnerům o produktech/službách a pomoc při jejich rozhodování
- efektivní a včasné řešení stížností a problémů
- zajištění spokojenosti partnerů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- řízení každodenní činnosti týmu
- delegování úkolů na členy týmu
- provádění školení členů týmu
- provádění čtvrtletního hodnocení výkonnosti
- přezkum obsahu

Požadavky:

- velmi dobrá znalost psané a mluvené angličtiny
- znalost MS Office nebo podobných programů
- dobrá znalost oboru
- dobrá znalost konkurenčních platforem a jejich obchodních modelů
- porozumění sociálním médiím

- vzdělání v oblasti managementu, marketingu, komunikace nebo podobném oboru NEBO
- zkušenosti s pozicí manažera obchodních vztahů, se službami zákazníkům nebo s podobnou funkcí
- schopnost budovat a udržovat pevné vztahy s klienty a obchodními partnery
- vynikající komunikační a mezilidské dovednosti
- dobré dovednosti v oblasti řešení konfliktů a řešení problémů
- orientace na zákazníka
- výborné organizační schopnosti