Název profese Mistr/mistrová zakázkové výroby
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel ODT Management s.r.o
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66727320

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: organizační schopnosti, technickou zdatnost, základní svářečský kurz, manuální zručnost, orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost, odpovědnost ke svěřeným úkolům.
Náplň práce: vedení prací v zámečnické dílně, svařování, montáže, různorodé dílenské práce (vrtání, řezání, broušení).
Nabízíme: malý kolektiv, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Prostějov

Mzda

od 25000 do 30000

Volné pracovní místo Mistr/mistrová zakázkové výroby je vystaveno v regionu Prostějov .