Název profese Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel ODT Management s.r.o
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66916142

Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel. 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. (případně dle domluvy). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost ke svěřenému úkolu.
Náplň práce: zámečnická dílna - různorodá práce při výrobě a kompletaci zařízení - broušení, manipulace, balení.
Nabízíme: jednosměnný provoz, malý kolektiv, příspěvek zaměstnavatele na stravování, výkonnostní prémie.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Prostějov
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.

Mzda

od 18900 do 20000

Volné pracovní místo Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě je vystaveno v regionu Prostějov .