Název profese Řidič MKD ŘP skup. C + E - frigo s praxí
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel AD - sped Svitavy s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66988084

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie Neapol a zpět - CZ, možné i turnusy
DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat.
NABÍZÍME: Pravidelnou práci, pravidelný plat s garantovaným termínem, vozidlo Volvo FH 500 + chladírenský návěs, vlastní servisní zázemí, možnost parkování v místě bydliště, právní ochrana DAS, cestovní připojištění. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně (Říční č.p. 1578/1 - zadní strana za TOSem)