Název profese Projektant stavební
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Tractebel Engineering a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66831764

Požadavky: VŠ strojní, dobrá znalost práce s PC - MS Office, AutoCAD nebo Microstation, zkušenosti se 3D systémy výhodou (AutoCAD Plant, PDMS), znalost anglického jazyka, odborná praxe vítána, u absolventů není podmínkou, komunikační schopnosti.

Náplň práce: zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologii snižujících zatížení životního prostředí,
návrh technického řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi, dispoziční uspořádání,specifikace dodávek, jednání s dodavateli.

Nabízíme: zajímavou, velmi různorodou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční klienty, zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií, možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci, přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu s možností home office, placené přesčasy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění; po 1 roce je možná změna prac. poměru na dobu neurčitou.

Kontakt: telefonicky.