Název profese Řidič - údržbář (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038660

Požadavky:
ŘP sk.B,, zkušenosti s řízením vozidla
znalosti běžných údržbářských prací, drobných oprav včetně řemeslných prací
technická a manuální zručnost
časové flexibilita
spolehlivost
kladný vztah k dětem
Náplň práce:
řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel
běžné domovnické práce, jednodušší údržba objektu a jeho zařízení
zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce.
odvoz dětí do a ze školy.
PP na dobu určitou, s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění
CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.