Název profese Mechanici - opraváři strojů, servisní technici
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel ALSYMON, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66958030

MECHANICI - OPRAVÁŘI STROJŮ, SERVISNÍ TECHNICI

POŽADUJEME: ŘP-B, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, kovoobráběcí stroje), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: : opravy mechanických uzlů kovoobráběcích strojů (hydraulická a pneumatická část, výměna ložisek, vymezování vůlí suportů, oprava a výměna mechanických dílů, diagnostika poruch strojů a jeho uzlů, znalost obnovy geometrie strojů (zaškrabávání kluzných ploch) výhodou.
NABÍZIME: příspěvek na penzijní pojištění, mimořádné odměny, služební telefon, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan František Chupík, tel.: 603 254 395, popř. e-mail: chupik@alsymon.cz
Ov.e. 15.4.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
50000 - 70000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
Vsetín
40000 - 80000 Kč za měsíc
Vsetín
39000 - 53000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.
Vsetín
Vsetín

Mzda

od 23000 do 35000

Volné pracovní místo Mechanici - opraváři strojů, servisní technici je vystaveno v regionu Vsetín .