Název profese Seřizovači vstřikovacích lisů
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel CIE PLASTY CZ, s.r.o.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66990942

SEŘIZOVAČI VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe na uvedené pozici velkou výhodou, čtení technické dokumentace, jeřábnický a vazačský průkaz, oprávnění na řízení VZV výhodou, ochota nést zodpovědnost
za odvedenou práci, zájem o nabývání nových zkušeností v oboru, jasná, otevřená
a nekonfliktní komunikace, orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: seřizování vstřikovacích lisů a souvisejících zařízení, zajištění stabilní výroby,
řešení vad na výliscích pomocí drobných korekcí parametrů, podíl na uvolnění prvního OK kusu, spolupráce s kontrolou kvality, provádění základní údržby strojů a forem, zajištění efektivního provozu strojů z hlediska chybovosti, vytíženosti a provozních nákladů, vedení související evidence, navrhování technických zlepšení.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 165 Kč/ směna, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.com
ov. 23.4.